Spotkanie Partnerów z przedstawicielami gmin i miast w sprawie testowania w projekcie innowacyjnym
W dniu 08.05.2014 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży odbyło się spotkanie w sprawie testowania w projekcie innowacyjnym „Innowacyjne możliwości tworzenia zielonych miejsc pracy szansą dla województwa podlaskiego”.
W spotkaniu udział wzięli:
- przedstawiciel Lidera projektu – Towarzystwa Amicus - przedstawiciele Partnera 1 – Stowarzyszenia Agencji Ekorozwoju Zielone Płuca Polski - przedstawiciel Partnera 2 – Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży - przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Łomży - przedstawiciele Urzędu Gminy Łomża - przedstawiciele Urzędu Miasta Kolno - przedstawiciele Urzędu Gminy Kolno - przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Nowogrodzie.
Przedmiotem spotkania były rozmowy nt. organizacji staży zawodowych na terenie gmin/miast objętych projektem. Ponadto, tematyką rozmów było również przeprowadzenie zbiórek baterii i ZSEE oraz biomasy na terenie gmin: Kolno, Łomża, Narewka oraz miast: Kolno, Łomża, Nowogród.