
Włączając się w działania podejmowane w ramach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem" informujemy, iż w Okręgowym Ośrodku Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem w Białymstoku oraz w lokalnych punktach pomocy w dniach 21-27 lutego 2022 roku będą zorganizowane dyżury, podczas których udzielane będą bezpłatne porady osobom pokrzywdzonym przestępstwem.
W związku z powyższym osoby zainteresowane, winny zgłaszać się w niżej wymienionych dniach i godzinach do:
1. Okręgowego Ośrodka Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Białymstoku - ul. Brukowa 28 lok. 8, 15-889 Białystok, w godzinach:
|
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
|
13:00 – 20:00
08:00 – 15:00
08:00 – 15:00
08:00 – 15:00
08:00 – 15:00
09:00 – 14:00
|
1. Lokalnego Punktu Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Bielsku Podlaskim – ul. Kazimierzowska 18/3, 17-100 Bielsk Podlaski, w godzinach:
|
Poniedziałek
Wtorek
|
15:00 – 20:00
15:00 – 20:00
|
2. Lokalnego Punktu Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Sokółce – ul. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego 12, 16-100 Sokółka, w godzinach:
|
Wtorek
Czwartek
|
9:00 – 14:00
9.00 - 14.00
|
Z uwagi na ogłoszony na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii sugerujemy kontakt z osobami pierwszego kontaktu przede wszystkim za pośrednictwem środków łączności na odległość:
Telefon: + 48 697 697 205
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Osoby zgłaszające się osobiście na dyżur obowiązane są do zachowania aktualnie obowiązującego reżimu sanitarno-epidemiologicznego w szczególności:
1.dezynfekcji rąk środkiem dezynfekującym,
2.obowiązkowego zakrywania nosa i ust (używania maseczek) - osoby nie wyposażone w wymienione środki ochrony osobistej nie będą wpuszczane do budynku chyba, że z uwagi na stan zdrowia są zwolnione z tego obowiązku,
3.zachowania bezpiecznej, co najmniej 2 m odległości.
