I zjazd II grupy w ramach projektu "Centrum Kompetencji NGO"
Szanowni Państwo,
w poprzedni weekend, 13 czerwca odbył się pierwszy zjazd II grupy warsztatowej w ramach projektu „Centrum Kompetencji NGO”. Podczas 20 godzin zajęć druga grupa podnosiła swoją wiedzę i kompetencje z zakresu stratrgii komunikacyjnych. Warsztat poprowadziła Pani Paulina Wolfram.