PL GB RU
TOWARZYSTWO AMICUS - AKTUALNOŚCI
Creative Poland – wydarzenia we wrześniu

 

05.09.2013 - Spotkanie "Razem czy osobno – skuteczna realizacja projektów w Partnerstwie"

Spotkanie tworzonego przez Creative Poland Partnerstwa na Rzecz Rozwoju Polskiego Sektora Kreatywnego. Podczas spotkania omówione zostaną m.in. doświadczenia związane
z obecnością na Jarmarku św. Dominika,
eksperci z zakresu zarządzania projektami pomogą uczestnikom opracować plany na przyszłość oraz opracować katalog zasad współpracy
i stworzyć regulaminu pracy Partnerstwa.

Zgłoszenia do 30 sierpnia na adres zenka.b@creativepoland.eu

 

09.09.2013 - wykład "Podbój rynku czas zacząć – postaw na markę"

Podczas warsztatu ekspert podpowie jak zbudować fundament pod skuteczną strategię rozwoju Twojej marki, tak abyś wyszedł ze spotkania z gotowym, podstawowym planem działania. Spotkanie poprowadzi p. Mariola Niedźwiecka, reprezentująca firmę AArrow Advertising – członka Partnerstwa Creative Poland. 

Zgłoszenia do 3 września na adres zenka.b@creativepoland.eu

 

10.09.2013 - debata "Dlaczego firmy nie chcą inwestować w polski design? "

Rodzimi przedsiębiorcy wciąż z niechęcią myślą o wspólnej pracy z designerami. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź na to pytanie będzie można poznać podczas debaty, która odbędzie się 10 września, pierwszego dnia targów Interiors & Design Warsaw 2013 w hali EXPO XXI. Debatę poprowadzi Zdzisław Sobierajski, designer z firmy Sobierajski i Projektanci. Zapraszamy do udziału.

 

17.09.2013 - spotkanie networkingowe "Przenikanie mody"

Spotkanie będzie okazją do wymiany różnorodnych doświadczeń oraz zaprezentowania własnej twórczości lub firmy w kontekście inicjatyw sieciujących modę z innymi branżami. Bo nawet zdolnemu projektantowi trudno dziś zaistnieć bez współpracy z fotografem, filmowcem, organizatorem pokazów czy specem od reklamy. Podczas spotkania przyjrzymy się 5 projektom modowym, które w założeniu angażują więcej niż 2 partnerów reprezentujących różne dziedziny kreatywne.

 

Chcesz się zaprezentować? 


Do 19 sierpnia prześlij zgłoszenie na adres zenka.b@creativepoland.eu